Firmamız Hakkında

FİRMA
KURULUŞUMUZ


Firmamız CNC Makinaları imalatı gerçekleştirmek amacıyla Antalya' da kurulmuştur.

  Firmamız makina imalatı için bir araya gelmiş 3 kişi tarafından kurulmuştur. Ünvanımız "OFO Makina" ismi bu 3 kişinin ortak karar verdiği kurumsal kimliğimizi ortaya çıkarmıştır. Firma kurucularımız; R.O. Çıkrıkcı, ŞAHAN.Fiiz, O. ATILGAN, 'dır. Firma çalışanlarımız bugüne kadarki tecrübelerini bir araya getirerek , kurumsal sürece başlamıştır. Kuruluş amacımız, makina imalatı sektöründe bilgisayar destekli üretim (cnc) olarak adlandırılan makinaların üretimini gerçekleştirmektir.

Makina Sanayi

  Günümüz sanayi sektöründe bilgisayar kontrollü üretim ön plana çıkmıştır. Ülkemiz giderek gelişmekte ve insanların ihtiyaçları artmaktadır. Artan bu talebi karşılamak için seri üretim gerekmektedir. Elle yapılan üretimler gereken talebi yeteri kadar karşılayamamaktadır. Bilgisayar kontrollü üretim, seri olup, insan hatasını azalttığından sanayi sektörü bu yönde gelişmektedir.CNC Söve Kesme Makinası 2500x2200x1650 mm
CNC Söve Kesme Makinası 2500x2200x1650 mm
...
CNC Router Freze 3000x1500x130

Uzmanlık Alanımız

"OFO Makina Müh. İnş. Otomotiv San. ve Ticaret LTD. ŞTİ." olarak ürettiğimiz makina grupları; Söve Makinaları : Söve kesme Makinası , söve kaplama makinası, söve harcı karıştırıcı mikserleri (400kg, 1000kg), Baskı desen makinası ,püskürtme makinası ; CNC Router Makinaları :Strafor CNC Router, Ahşap CNC Router, Aliminyum CNC Router, CNC Plazma kesme makinası. Bunların dışında isteğe özel tasarımlar gerçekleştirebilmekteyiz. Uzman Ekibimiz sizlerin görüşleri doğrultusunda farklı makina talepleri için deneyimleri ile yardımcı olmaktadırlar.

Ekibimiz hakkında

...
"OFO Makina Müh. İnş. Otomotiv San. ve Ticaret LTD. ŞTİ."

Neden bizimle çalışmalısınız..

"OFO Makina Müh. İnş. Otomotiv San. ve Ticaret LTD. ŞTİ."olarak sizlere hizmet verirken daima en iyi hizmeti sunma gayretini göstermekteyiz. Müşteri memnuniyeti bizim için hep ön plandadır. Ürettiğimiz makinalar hakkında taleplerinizi göz önünde tutarak isteklerinize tam karşılayacak ürünler sağlamaktayız. İmalat sırasında kaliteli üretimi ön planda tutmaktayız.

Daha fazlası için bizimle iletişim kurun

Değerlerimiz

"Kalite öncelikli takım çalışması"


Başarının insanla birlikte mümkün ve anlamlı olduğuna inanıyoruz. İnsana yatırımı her zaman ön planda tutuyoruz. Yaptığımız işlerde birlikte karar verip beraber hayata geçiriyoruz. Ahlaki değerlerimizle işimize özen göstermesini biliyoruz. Kaliteden asla vazeçmiyoruz.

Vizyonumuz

"imalat sektöründe en üst hedefliyoruz"


Sanayinin ihtiyaçları doğrultusunda üretim makinaları sektöründe adımızı duyurmak istiyoruz. İnovasyon temelinde gelişen sektöre öncülük edip makina üretimine yeni bakış açıları yaratacağız. Farkımızı ortaya çıkaracak ve çözümlerimizle imalat sektörüne imzamızı atacağız.

Misyonumuz

"İnovatif yaklaşımla makina üretimi"


Yenilikleri takip eden bir yaklaşımla sanayi makinaları üretimi konusunda farkımızı ortaya çıkaracak ürünler geliştirmek. Makina imalatında rekabet yaratarak gelişime katkıda bulunmak.

Neden "OFO Makina"


Bizi tercih etmeniz için incelemeniz gereken sebepler;


  • Uzman Kadromuz

  • Yenilikçi bakış açımız

  • Çözüm odaklı planlama

  • Hızlı cevaplama

  • Doğru proje yönetimi

  • Vaktinde kurulum

Kalite Belgelerimiz


Kalite, kusursuzluk anlayışına sistemli bir yaklaşımdır. İnovatif bir yaklaşımla var olan taleplere çözümler geliştiriyoruz.

Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişim kurun.
...
CE Belgesi
2015
...
TSE Belgesi
2015
...
İş Güvenliği Uzmanlığı
2015
...
ATSO Üye Belgesi
2015

Projeleriniz hayata geçirmek için çözüm ortağı mı arıyorsunuz?