Harç Karıştırıcı Mikseri

Raylı Sistem Harçı Karıştırıcı Mikseri


Söve harcı karıştırıcı mikseri söve imalatı dış cephe kaplama ürünlerinde ihtiyaç olan harcın hazırlanması için gerekmektedir. Mikser dairesel cidara sahiptir. Boyutları istenilen kapasiteye göre hazırlanmaktadır. Farklı hazne büyüklüklerinde yapılabilmektedir.harç kazanı mixerimiz kapaklı olup kalan harcınızıda ertesi gün kullanabileceksiniz

Daha fazla bilgi için.

Makina Genel Özellikleri


  • Dairesel Kazan
  • Redüktörlü tahrik mekanizması
  • Labirent yataklama sistem
  • Dijital göstergeli hız ayarı
  • Platform sistem
  • Üst Kapaklı sistem
  • www.ofomakina.com

"Harç Karıştırıcı Mikseri" ismi ile bilinen makinamız söve harcı hazırlamak için ideal makinadır. Karıştırıcı mikser 400kg, 750kg ve 1ton kapasitelerinde palatformlu,raylı, sistem olup .. Üzerinde harç karıştırmak için redüktörlü motora sahiptir. Hazne içerisi harcın homojen olarak karıştırlması için özel tasarlanmıştır. Motor hızı dijital sürücü yardımı ile ayarlanabilmektedir. Dönüş yönü sağ-sol olarak kullanılabilir üst kapaklı sistemdir kalan harcınızı donmadan ertesi günde kullanabileceksiniz.

Platformlu sistemlerde karıştırıcı kazan platform üzerine yerleştirilmektedir. İleri düzeyde imalatçılarımız için kapasite artırımı amacıyla çift kazanlı raylı sistem tarasımlar gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Söve imlatında harcın homojenliği çok önemlidir. Kazan içerisinde tam karışım sağlanması gerekir. Karıştırıcı kollar kenarlarda harcın iyi sıyırmalıdır. Bu sebeple kenarlarda fitilli sistem mevcuttur."Kapaklı Harç Karıştırma Mikseri"

...
Örnek-1 "Söve Modeli"
...
Örnek-2 "Desenli Söve Modeli"

Söve Çizimi ve Model Tasarımı

Bina dış giydirme ve iç dekarasyon için çeşitli modeller kullanılmaktadır. İnşaat sektöründe binaların dış ve iç görünümleri artık daha önem kazanmıştır. Bu sebeple herkes standart uygulamaların aksine özgün modeller ile binalarını özgün şekillendirmeler ile giydirmektedir.

Söve uygulayıcı firmalar kişilere özel çözümler sunmak için kendi ürünlerini üretmeleri gerekmektedir.

Hazır, Özel Tasarım Söve ve Kartonpiyer modelleri kütüphanemize ulaşmak için lütfen sitemizin üst başlığında bulunan " DÖKÜMANLAR / SÖVE ÇİZİMLERİ " linkine tıklayınız.


...
"Osmanlı Tuğrası"
...
Dekoratif Modeller
...
Söve Modelleri

Sitemizde yüzlerce söve modelini sizler için hazırlayıp sunmuş bulunuyoruz. Bunların dışında müşterilerimize özel hazırlamış olduğumuz tasarımlarımıza da yukarıda belirtilen linkten görebilirsiniz.

Özel Söve Çizimleri yada Katalog tasarımı mı yaptırmak istiyorsunuz ?