Söve Kaplama Makinası

Söve Kaplama Makinası


Söve Kaplama Makinesi, kesilmiş strafor modellerinin üzerine isteğe göre silis kumu yada kalsit(işlenmiş mermer tozu) harç kaplanması işlemi amacıyla üretilmiştir. Tüm dışcephe ürünlerinin hızlı şekilde kalıpla harç kaplama işlemi için gerekli temel makinedir.

Daha fazla bilgi için.

Makina Genel Özellikleri


  • Ölçüleri "1metre x 4metre"
  • Konveyor fitilli bant sistem
  • Harç kazanı
  • Yükseklik ayarlı kalıp yuvası
  • Motor yön ve hız ayaı
  • Teker ve tambur baskı sistemli
  • www.ofomakina.com

Firmamızın sizler için üretmiş olduğumuz sıva harç kaplama makinası, bütün söve ürünlerini ve dış cephe giydirme ürünlerini kaplama yapmanızı sağlamaktadır. Kaplama makinasında yaşanan ortak problem bandın kayması nedeniyle kaplama işlemini doğru yapılamamasıdır. Eşit miktarda harç yada homojen dağılım gerçekleştirmek üzere makinamız geliştirilmiş şasi'ye sahiptir. Söve panellerinizin yüzeyi bu makine sayesinde pürüzsüz ve homojen olarak kaplayabileceksiniz. Söve Kaplama makinası hakkında merak ettiğiniz tüm sorular için bir telefon kadar yakın olduğumuzu belirtmek isteriz.

-


Makina Teknik Özellikleri

      Söve kaplama makinası kesmiş oldugunuz ürünlerinizi hızlı eşit bir şekilde kaplamanızı saglar.üzerinde 2 metre konveyer tırtıklı bant mevcuttur tüm dış çephe için kesmiş oldugunuz ürünlerinizi rahatlıkla kaplayabileceginiz ideal bir makinadır.
Firmamızın üretmiş olduğu pro model söve kaplama makinası

...
PRO MODEL KAPLAMA MAKİNASI

"Söve kaplama makinası örnek çalışma sistemi"

Söve Kaplama makinası ile yapabileceğiniz örnek harç kaplama


...
Örnek-1 "kurutma işlemi gerçekleştirilen harç kaplanması"
...
Örnek-2 "Üç oluklu olarak bilinen söve modeli harç kaplanması"

Söve Harcı

Söve Sıvası (Söve Harcı), akrilik esaslı olup dış hava koşullarına karşı son derece dayanıklıdır. Kullanıma hazırlanan Söve Harcı, hava tabancası ile püskürtme olarak yada söve kaplama makinası ile sıvama olarak söve ürünlerinin ve cephe kaplamaların üzerine uygulanabilir. Mükemmel yapışma ve esneme kabiliyetine sahiptir. EPS, XPS, ahşap, beton, alçı gibi birçok yüzeye çok iyi yapışır. Bu yüzden çatlama yapmaz. Aynı zamanda darbelere karşı dayanıklıdır. Su buharını geşirir, yapı fiziği açısından nefes alıyor olması insan sağlığı açısından önemlidir. Nefes aldığı için kabarma, bombe, dökülme yapmaz.


...
"Söve harç karıştırma mikseri"
...
"Söve harç kaplama makinası Pro Model"

Söve harcı yapımı ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için lütfen bizimle iletişim kurunuz.

Özel Söve Çizimleri yada Katalog tasarımı mı yaptırmak istiyorsunuz ?